Může osoba hlásící se dobrovolně do armády v prvních 3 měsích skončit bez udání důvodu, třeba i během důležité mise?

Dostane smlouvu na dobu určitou a tak může třeba během mise odejít a skončit bez udání důvodu?

Nejlepší odpověď
Drap

Smlouva v armádě se trochu liší od běžné pracovní smlouvy. Během třech měsíců po nástupu určitě nikdo nebude na žádné misi.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… nováček na mise nejezdí, v armádě je služební poměr a ten má jiné podmínky než zaměstnání, a to se týká i zkušební doby … odejít může především do přísahy …