xportugalkax

Může prodejce odmítnout vzít do reklamace software u přístroje s rozbitým displejem?

Chtěla jsem reklamovat telefon, který vůbec nešel zapnout a v prodejně mi jej odmítli vzít do reklamace. Musí žádost o reklamaci přijmout?

Nejlepší odpověď
Dochy

Žádost o reklamaci přijmout nejspíš musí a ihned na místě ji mohou zamítnout s tím, že přístroj byl fyzicky poškozen. Pokud budeš trvat na opravě, rovnou Ti sdělí předpokládané náklady a nechají si podepsat souhlas…