Complex

Jak dlouho po uvaření je guláš uložený v lednici ještě jedlý?

Jak dlouho po uvaření je guláš v lednici ještě jedlý?

Např. počet dní?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na mnoha faktorech. Doma mám zkušenost cca 2 – 4 dny bez problémů. Může vydržet i déle, pokud ho dáš do lednice ne úplně studený a je hodně tučný, může být špatný do druhého dne

Další odpovědi
hapiky

V lednici by mě nechutnal ani týž den.

Kepler

Já mám takovou zkušenost, že skutečně dobrý až na druhý den, kdy už je dobře rozleželý. Pokud je udržován při teplotě do +4 st.C, v pohodě vydrží 4 dny. Pokud ho do té doby nestačím sníst, nechám ho krátce přejít varem a po vychladnuti opět uložím do lednice. Tak vydrží klidně i další 4 dny. Totéž platí pro polévky.

Arne1

Dokud sám z té lednice neodejde