zjentek

může někdo, kdo nikdy neochutnal kakao, dostat chuť na kakao?

Doplňuji:
ach jo, myslel jsem kakao jako komoditu, tudíž někoho, kdo nikdy neochutnal ani žádný produkty z něj, jako je nutella, čokoláda..
dudu, myslíš, že vedle potřeby se množit máme v genech i potřebu chuti na kakao?
Fakt mě to zajímá, pánč si dělám takovou osobní studii faktů, proč mám chuť na věci, který znám jenom z obrázků internetu ;q

Nejlepší odpověď
quentos

Těžko, může vás maximálně „lákat ho ochutnat“, to ovšem není totéž jako dostat chuť.
midlajs: jak jste přišla na to, že kakao je sladké? :{O> kakao je naopak hořké, tedy pokud si ho neosladíte. Nemáte-li tedy na mysli kakaové náhražky, které jsou už slazené rovnou, ty ovšem viděly kakao tak leda z rychlíku.

Další odpovědi
Löwe

Ne, nemůže.

marci1

Samozřejmě, že může. Už vůně kakaa je omamující. 🙂

klumprt

Myslím, že kdo si přečte otázku o kakau, může dostat chuť na kakao. To se mi stalo teď.

midlajs

Urcite, ji se i ocima. Takze kdyz se na nej podivate a nebo vite jak to vypada, tak podvedome tusite, ze je to sladke.

dudu

A nemá snad panic stálou a intenzivní chuť na sex?
Doplňuji:
To určitě ne. Jsem si však jist, že mezi diskutéry není žádný, který by kakao nebo produkty z něho nikdy neochutnal, takže vyjádření nejsou objektivní

huxa

Pokud o něm nikdy neslyšel, necítil jej, neviděl ho, nemůže na něj dostat chuť. Na sex také nemůžeš dostat „chuť“, neb toto řídí hormony, které tě doslova nutí k sexu– nevyvolávají pouze chuť.
Pokud ovšem o kakau jsi už slyšel, viděl ho či o něm četl, chuť na něj dostat můžeš.

da ny

Můžete mít chuť/zvědavost ochutnat kakao, čokoládu, proč ne?
(trocha přírodního Mg neuškodí, já kakao nepiji, prášek používám při přípravě moučníků – bábovka aj. Alespoň 70% čokoládu si sem tam dám).

quentos

midlajs: jak jste přišla na to, že kakao je sladké? :{O> Kakao je naopak hořké, tedy pokud si ho neosladíte.