Avatar uživatele
zjentek

může někdo, kdo nikdy neochutnal kakao, dostat chuť na kakao?

Doplňuji:
ach jo, myslel jsem kakao jako komoditu, tudíž někoho, kdo nikdy neochutnal ani žádný produkty z něj, jako je nutella, čokoláda..
dudu, myslíš, že vedle potřeby se množit máme v genech i potřebu chuti na kakao?
Fakt mě to zajímá, pánč si dělám takovou osobní studii faktů, proč mám chuť na věci, který znám jenom z obrázků internetu ;q

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3302 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Těžko, může vás maximálně „lákat ho ochutnat“, to ovšem není totéž jako dostat chuť.
midlajs: jak jste přišla na to, že kakao je sladké? :{O> kakao je naopak hořké, tedy pokud si ho neosladíte. Nemáte-li tedy na mysli kakaové náhražky, které jsou už slazené rovnou, ty ovšem viděly kakao tak leda z rychlíku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Löwe

Ne, nemůže.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě, že může. Už vůně kakaa je omamující. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Myslím, že kdo si přečte otázku o kakau, může dostat chuť na kakao. To se mi stalo teď.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
midlajs

Urcite, ji se i ocima. Takze kdyz se na nej podivate a nebo vite jak to vypada, tak podvedome tusite, ze je to sladke.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

A nemá snad panic stálou a intenzivní chuť na sex?
Doplňuji:
To určitě ne. Jsem si však jist, že mezi diskutéry není žádný, který by kakao nebo produkty z něho nikdy neochutnal, takže vyjádření nejsou objektivní

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Pokud o něm nikdy neslyšel, necítil jej, neviděl ho, nemůže na něj dostat chuť. Na sex také nemůžeš dostat „chuť“, neb toto řídí hormony, které tě doslova nutí k sexu– nevyvolávají pouze chuť.
Pokud ovšem o kakau jsi už slyšel, viděl ho či o něm četl, chuť na něj dostat můžeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Můžete mít chuť/zvědavost ochutnat kakao, čokoládu, proč ne?
(trocha přírodního Mg neuškodí, já kakao nepiji, prášek používám při přípravě moučníků – bábovka aj. Alespoň 70% čokoládu si sem tam dám).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

midlajs: jak jste přišla na to, že kakao je sladké? :{O> Kakao je naopak hořké, tedy pokud si ho neosladíte.

před 3302 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek