Butters_xD

Může mít muž „motýlky v břiše“?

Nejlepší odpověď
Gonfaloniér

Může. Je to fyzický pocit zamilovanosti – mírného vzrušení, stresu – a s ním spojená i produkce adrenalinu (nadledvinkách – právě v tom břiše) a dopaminu. Svůj vliv může zahrát i estrogen/tes­tosteron. Příjemné napětí/nervozita.
Typičtější pro ženy, protože ty vše víc prožívají, víc jak muži – a to i když jsou zamilovány… každý to může mít jinak. U mužů je to tedy méně časté, spíš u těch citlivějších, emočnějších, co dokáží víc prožívat.
Rozhodně to není „poetický popis pocitu ženy, která má chuť na sex“, jak uvádí dubraro v odpovědi na podobnou otázku.

Další odpovědi
Alesh

Já je tam nikdy neměl. Jednou mi to jedna tvrdila, že je měla, když na mě čekala. Jelikož jsem netušil co to znamená, koukal jsem na ní jako blbec. 🙂

zjentek

Leda by mu je tam kdosi na chvíli nasadil.

aliendrone

Když může mít škrkavky přes tasemnici až po echtovní broušenou ocel… ;) :D :D

Dora dk

Spíš bych se chtěla zeptat jestli holka může mít motýlky v břiše?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.