Avatar uživatele
jana.odpoved

Muze mi novy obvodak potvrdit vstupni prohlidku do prace, aniz by mel mou zdr. dokumentaci?

Moje minula doktorka zemrela a moje dokumentace je na urade, asi to bude zdlouhave a prohlidku potrebuji rychle.

Zajímavá 0 před 297 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Obecně platí, že pro potvrzení vstupní prohlídky do práce je nezbytné mít aktuální zdravotní dokumentaci. Doktor potřebuje vědět o tvém zdravotním stavu a historii, aby mohl posoudit, zda jsi zdravotně schopen vykonávat danou práci.

Pokud nemáš aktuální zdravotní dokumentaci k dispozici, může to být problém. Tvůj nový obvodní lékař nemůže vystavit potvrzení, pokud nemá veškeré potřebné informace. Můžeš se však pokusit domluvit se svým lékařem na prohlídce, při které by se provedlo kompletní vyšetření pro zjištění tvého aktuálního zdravotního stavu.

Pokud je to možné, doporučuji se pokusit zjistit, kudy bude tvá zdravotní dokumentace putovat po tvé předchozí lékařce. Možná se ti podaří urychlit její přesun.

V každém případě doporučuji tento problém co nejdříve konzultovat s tvým novým obvodním lékařem. Různí lékaři mohou mít různý postup v takových situacích.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Samtibalfars

Ano může pokud nechcete pracovat zrovna jako kosmonaut 😄

Nedávno jsem to měl taky tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Vždyť mají dnes všechno o nás v počítačích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Záleží na konkrítním lékaři. Pokud bude mít pocit, že z vyšetření a poskytnutých informací může papír potvrdit… Takže záleží na tom co se dozví z „výslechu“ a na tom, na jaká rizika zaměstnavatel požaduje potvrzení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
EKSOT123

Ha ha, zrovna asi bubu muset řešit to samé. Akorát nového obvoďáka nesháním a starý zemřel nejmíň před 10 lety. Dokumentace, i kdyby nějakým zázrakem ještě někde ležela už stejně bude k ničemu. V zahraničí žádné vstupní prohlídky nechtěli.

Nový příspěvek