zjentek

Může mě tady někdo upozornit na konkrétní vulgaritu, urážku či hrubé chování?

"váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: Může dědek vtrhnout do Lidlu i popoledni, když má cukrovku a dojem, že potřebuje nějakou sladkost?
Anebo když si ráno kvůli Alzheimara nestihne do termínu promyslet nákup?
Z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování."

Děkuji.

(Upozornit na chybku zde může každý uživatel, i ti s roztomilým, „dětským“ nickem.)

Odpovědi
autacek

Dědek, babka, duchna, opatrně klučíku, tady tančíš na tenkém ledě v nejohroženější skupině, navíc zlaťáků, ti tě smáznou dřív než nasadí koromasku.

Kelt

Mohli bychom diskutovat zda označení senior , osoba starší 65 let, starší člověk, nebo dědek jsou synonyma. Vždy záleží na kontextu. Někdo se chlubí, podívej se, jakou mám pěknou vnučku – no ty seš dědek. Já jsem včera odpověděl na dotaz a protože tam byly dva řádky asi 120 znaků a v nich 3 chyby, napsal jsem, že by písařku za tento výkon vyhodili, a taky mi stáhli mou odpověď.

0mega13

Celkově je to příspěvek urážející/zes­měšňující seniory (a jejich zdravotní potíže) a pokud to nepoznáš, tak máš problém. 😉

zjentek

@Omega13: No jo, ale v kontextu s tvou odpovědí taky může jít o ješitnost, vztahovačnost a panovačnost toho kterého seniora, než o můj problém.
Význam formulace první věty vysvětlovat nehodlám, na to seš dle tvýho textu chytrá dost, abys na něj přišla sama.
No a nemyslím si, že by si lidé s vyjmenovanými vlastnostmi zasloužili jakési zvláštní zacházení jen proto, že už jsou tady déle. Právě tito měli DOST ČASU naučit se chovat a brát život, jaký je. Pak nemají problém ani s mou otázkou, ani v Lidlu. Realita. 😉

Venkoncem, nenapadlo tě podívat se na otázku reálně? Čili mrknout na ni jako na skutečnost, která se třeba ostatním skromným a úslužným seniorům denně běžně děje? 😉

zjentek

Kelte a proč tedy opravuješ, potažmo pleteš do odpovědi češtinu, pokud se na ni tazatelé neptají a nejsou v dotazech vulvární? Nejsi snad s to pochopit text s chybami? Anebo hryz do rtu snad je těžkostí?
Chápeš vůbec třeba můj text? D;D;D;

Nechat uživatelům webu otázky ležet tak, jak je položili, by působilo přirozeně, přece hovořilo by za společnost a její skutečné kvality a znalosti bez příkras… ne tady furt snaha o nějaké pokrytectví… přece jak by to lépe vypadalo? Vydělal by snad „přirozený“ text méně? To bude asi ZÁSADNÍ otázka…

Edison

Auťáčku, speciálně ty bys měl s tím mazáním být hodně zticha. Zrovna ty mažeš i normální odpovědi, který se ti prostě jen nehoděj. Nebo proto, že je napsal někdo konkrétní? Teď si to přeber…

autacek

Neobviňuj, kdyby sis odpustlil osobní invektivy a držel se merita věci, jistě by ti admin nic nesmazal.