Avatar uživatele
zjentek

Může mě tady někdo upozornit na konkrétní vulgaritu, urážku či hrubé chování?

"váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: Může dědek vtrhnout do Lidlu i popoledni, když má cukrovku a dojem, že potřebuje nějakou sladkost?
Anebo když si ráno kvůli Alzheimara nestihne do termínu promyslet nákup?
Z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování."

Děkuji.

(Upozornit na chybku zde může každý uživatel, i ti s roztomilým, „dětským“ nickem.)

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1507 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Dědek, babka, duchna, opatrně klučíku, tady tančíš na tenkém ledě v nejohroženější skupině, navíc zlaťáků, ti tě smáznou dřív než nasadí koromasku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Mohli bychom diskutovat zda označení senior , osoba starší 65 let, starší člověk, nebo dědek jsou synonyma. Vždy záleží na kontextu. Někdo se chlubí, podívej se, jakou mám pěknou vnučku – no ty seš dědek. Já jsem včera odpověděl na dotaz a protože tam byly dva řádky asi 120 znaků a v nich 3 chyby, napsal jsem, že by písařku za tento výkon vyhodili, a taky mi stáhli mou odpověď.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
0mega13

Celkově je to příspěvek urážející/zes­měšňující seniory (a jejich zdravotní potíže) a pokud to nepoznáš, tak máš problém. 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

@Omega13: No jo, ale v kontextu s tvou odpovědí taky může jít o ješitnost, vztahovačnost a panovačnost toho kterého seniora, než o můj problém.
Význam formulace první věty vysvětlovat nehodlám, na to seš dle tvýho textu chytrá dost, abys na něj přišla sama.
No a nemyslím si, že by si lidé s vyjmenovanými vlastnostmi zasloužili jakési zvláštní zacházení jen proto, že už jsou tady déle. Právě tito měli DOST ČASU naučit se chovat a brát život, jaký je. Pak nemají problém ani s mou otázkou, ani v Lidlu. Realita. 😉

Venkoncem, nenapadlo tě podívat se na otázku reálně? Čili mrknout na ni jako na skutečnost, která se třeba ostatním skromným a úslužným seniorům denně běžně děje? 😉

před 1505 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Kelte a proč tedy opravuješ, potažmo pleteš do odpovědi češtinu, pokud se na ni tazatelé neptají a nejsou v dotazech vulvární? Nejsi snad s to pochopit text s chybami? Anebo hryz do rtu snad je těžkostí?
Chápeš vůbec třeba můj text? D;D;D;

Nechat uživatelům webu otázky ležet tak, jak je položili, by působilo přirozeně, přece hovořilo by za společnost a její skutečné kvality a znalosti bez příkras… ne tady furt snaha o nějaké pokrytectví… přece jak by to lépe vypadalo? Vydělal by snad „přirozený“ text méně? To bude asi ZÁSADNÍ otázka…

před 1507 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Auťáčku, speciálně ty bys měl s tím mazáním být hodně zticha. Zrovna ty mažeš i normální odpovědi, který se ti prostě jen nehoděj. Nebo proto, že je napsal někdo konkrétní? Teď si to přeber…

před 1507 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

Neobviňuj, kdyby sis odpustlil osobní invektivy a držel se merita věci, jistě by ti admin nic nesmazal.

před 1507 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek