sup

Muže mně někdo poradit, jak zapnu Historii prohlížení na PC Windows 10?

Nejlepší odpověď
anonym

pokud máte na mysli historii prohlížení web stránek, tak to nemá s operačním systémem nic společného (níže uvedený postup je platný pro operační systémy windows (xp,7,10), linux(ubuntu,fe­dora), macosx, … Sledování historie procházení webu se nastavuje v internetovém prohlížeči. Bohužel nevíme jaký používáte, takže budu předpokládat Google Chrome či Mozilla Firefox.

V google chrome najdete nastavení historie přímo na adrese myactivity.go­ogle.com pokud jste v prohlížeči přihlášen pod svým google účtem. jinak pod trojtečkou vpravo nahoře kde vyberete položku nastavení.

V mozilla firefox prohlížeči najdete pak totéž pod ikonou trojité čárky vpravo nahoře, kde vyberete položku Knihovna stránek a pod ní položku Historie

v obou případech můžete historii zapnout/vypnout, či selektivně promazávat.