Rokio

Může masový vrah nemít rád maso?

Nejlepší odpověď
annas

je rozdíl mezi slovy maso a masa. Maso je produkt zvířat, který se jí v teplém il studeném stavu. Je to poživatina.

masa = masa lidí, odvozené masový + vrah = je vrah, který zabije více obětí na jednom místě v jednom nepřetržitém časovém úseku.

I masový vrah může, nebo nemusí mít rád maso, protože konzumace masa nesouvisí s jeho činností, tedy vraždami.

Další odpovědi
Filip84

Ano, typ „asketa“ naprosto klidně. Jinak i z jiných příčin.

Najdi si různé informace o masových vrazích a studuj. Zjistíš, že jsou určité typy, ty mají společné rysy, vlastnosti, ale že ty typy se od sebe výrazně liší.

EKSOT123

Otázka mě sice nezaujala, ale pokud jde o slovíčkaření, tak je se opravdu ději všelijaké podivnosti:
I vrah se může dívat nevraživě.
Paradoxně nejčastěji bývá v koncích začátečník.
I hasič může u zkoušky pohořet a parašutista propadnout.
I slepec může být očitý svědek.
I vegetariánský redaktor rád novinářskou kachnu nebo soólokapra.
Průšvih je, když plavčík má za nejoblíbenější jídlo utopence.
Co když má doktor-očař jako oblíbené jídlo čočku s volským okem?
I tuctový člověk může být veselá kopa.

Drap

může

Gus_Fring

Ano.