Helenkaa

Může malý zajíc meloun?

Ahoj mám problém, můj děda dal malému Zajíčkovi (má sotva 3 týdny) kousek meloun snědl pouze červené. Ale mám Strach že se mu nafoukne bříško nebo dostane průjem. Potřebovala bych poradit co teď. zajíček je stále na sušeném kočičím mléku.

Odpovědi
Drap

Může Zajíc meloun ?

Jak mám hlasovat a vybrat si ze dvou stejných věcí. Myslím že v tomto případě dělat anketu je nesmysl. Já osobně bych se raději zeptal v normální otázce, jak králíkovi pomoci.

cappuccino

Může zajíc meloun?

Zkus dat dedovi melouna a mliko a uvidis!
Pro jistotu bych zajicka nedavala na postel:)