René806

Může korela chocholatá vyletět z klece ven, když měla před několika měsíci úraz nohy?

Zdravím všechny,
Je to už nějaká doba, co můj papoušek měl úraz, když byl mimo klec, od té doby už mimo klec nebyl. Teď ale by jsem jeho klec potřeboval vyčistit, což ale nepůjde, když je v tý kleci. Otevřel jsem mu dvířka od klece, aby mohl ven, ale nevypadá to nadějně. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli na to nemá vliv ten úraz, co se mu stal (měl něco s nohou, kterou už má zdravou), a jestli je nějaká šance, že by vylezl ven.
Děkuji za všechny vaše odpovědi.
(Mimochodem, ten úraz měl před několika měsíci)

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, dřív nebo později určitě vyleze.

Další odpovědi
Funna

nějak nechápu dotaz…co má úraz nohy společného s létáním a pobytem v kleci a mimo ni…to v té kleci snad leží…pokud sedí na bidle, tak stejně může sedět i někde jinde než v kleci…a nevím co to máš za korelu, ale můj korelák při vstrčení ruky do klece na ni vlezl a nechal se vytáhnout vklidu ven…