MonkeyKing

Může jeden člověk vlastnit více firem, které by se navzájem doplňovaly?

Myslím to tak, že by jeden člověk by měl třeba stavebnickou firmu, ve které by zedníci nosili montérky z jeho další firmy na výrobu pracovního oblečení.

Nejlepší odpověď
Klaproth

Ano. Proč by nemohl?

Další odpovědi
autacek

Se podívej na pana Babiše, ne? Jo, ale ten vlastně již nic nevlastní.

cukrar

No jistě, proč ne.

Rokio

autacek: Jakto? Co se stalo?

quentos

Převedl všechno na příbuzné. Ale pochopitelně pouze formálně.

Kepler

Možná i na příbuzné, ale hlavně do svěřeneckých fondů.

Dochy

mno ale on o pořád vlastní. Jen (teoreticky) neřídí.

ivzez

… svěřenských fondů.