Konan-Pain

Může i 6 kg boloňák oplodnit fenku border kolie?

Malý 6 kg boloňák, na výšku 30 cm. Fenka je „imaginární“ – tu si teprve chci pořídit. Hádáme se s kamarádkou, já říkám, že může oplodnit, že jsou vynalézaví a ona, že ne.

Nejlepší odpověď
anonym

Může

Až budeš větší, tak pochopíš, že na velikosti nezáleží.
Jednak jsou psi velmi vynalézaví a navíc pohlavní a rozmnožovací pud je silnější než jiné.
Je mnoho způsobů, jak se mohou spojit jedinci velmi rozdílných postav.
Spolehlivá možnost, jak zabránit nežádoucí graviditě, je kastrace feny.

Zdroj: všeobecné chovatelské zkušenosti

Další odpovědi
ladaadal

Může

Badisko, ale na to se tazatelka vůbec neptala.
Konan-Pain: ano, může a pokud je temperamentní, tak mu to nebude činit velké potíže, oni jsou opravdu vynalézaví a hlavně jim na to stačí mnohem míň času. Poříděj to i přes prkenný plot, jsou-li dost velké mezery, pletivo pro ně není žádná překážka, na rozdíl od lidí k sobě můžou být oba zády, a výška není už vůbec žádná překážka. Otázkou je, co by z toho vzniklo za paskvila 🙂, ale boloňák obskočí klidně i dogu, když mu to ona dovolí.

www

Může

Nezapomeň, že i fence příroda říká, „teď máš být oplodněna!“. Zvíře poslechne a dokáže vytvořit takové podmínky, aby k tomu mohlo dojít i přes všemožná úskalí 😉
Proto je odpověď ano a bez problémů!

badisko

Jiná odpověď

napadla te uz kastrece…tim tomu jistojiste predejdes…kdyz uz musim mit doma fenu a pumra…
Doplňuji:
ladaadal nekafrej …proto tam dala i jinou odpoved …kdyby tam jina odpoved nebyla tak ji odpovim ze ano ,..muze ..

iceT

Může

při troše dobré vůle i může,proč by nemohl,viděla jsem křížence NO a jezevčíka a byl to pohled jak z panoptika,jen nevím kdo byl táta a kdo máma.

jedubaba

Může

badisko

ty jses teda kvalitni material..

briketka10

:)) co chceš když je jí 13 takový blbý otázky