Avatar uživatele
Boy 13

Může člověk oslepnout tímto způsobem ?

Třeba když surfujeme na netu v posteli, a omylem nám spadne mobilní telefon na oko, tak může se při tom pádu na oko něco stát ? Třeba že by se porušily nervy v oku, nebo cévy, a pak bysme mohli i oslepnout. Moc děkuju za odpovědi.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 919 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Můžeš oslepnout, ohluchnout a vykrvácet. Taky můžeš telefon spolknout, když budeš mít otevřenou pusu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Dříve ti může stropem proletět šutr z vesmíru a trefit tě do bembeřice takovým fofrem, že ti vylezou obě oči.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Pokud budeš ležet v posteli a házet nahoru hřebíky, tak je to pravděpodobnější. Pokud máš tolik peněz, že sis koupil mobil, tak jsi asi tak chytrý, že tě některé věci ani nenapadnou, abys je dělal. Tak nevím, proč se na ně ptáš. Před 2 nebo 3 týdny jsem měl pocit, že vidím pavouky, pavučiny a zjistil jsem, že nevidím částečně jedním okem. No a v pátek jsem byl na operaci , sešívali mi rohovku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Boy 13

elkon: Ptám se, protože se mi to nedávno stalo, ale oko nebolí, ani nevidím rozmazaně. Mám ale strach, jestli mi třeba nekrvácí vzádu, kde to prý není vidět. Moc děkuju za odpověď

Avatar uživatele
Dochy

Pokud stále na to oko bez potíží vidíš, tak Ti nekrvácí – i když to nevidíš 😉

Avatar uživatele
Boy 13

Vidím v pohodě, akorát mi jenom potom chvilku bolelo. Tak hodinku, a pak to odeznělo, proto jsem měl strach. Takže se bát nemusím ?

Nový příspěvek