Kepler

Může být žena krásná, i když není nalíčená a oblečená v pytlovině?

Co je vlastně měřítkem krásy?

https://pixaba­y.com/cs/photos/skl%C3%A­1d%C3%A1n%C3%AD-opice-%C5%BEena-sm%C3%ADch-2925179/

Nejlepší odpověď
zjentek

Mezi takovými bývají k nalezení ty NEJKRÁSNĚJŠÍ!

Další odpovědi
marci1

Určitě může, pokud je zajímavá, charismatická, se smyslem pro humor a usmívá se.Hlavně aby to nebyla hysterka nebo štěkna. 🙂

Měřítkem tělesné krásy může být poměr pasu a boků, zdravé vlasy, vysoký hlas, udržovaný chrup ap. Ale příliš krásná žena druhý den udivuje daleko méně, na rozdíl od ženy zajímavé a charismatické, na které je stále co objevovat.

„Každá éra má svá vlastní měřítka krásy, která se velká část žen snaží splňovat. Přesto můžeme říct, že žádná jiná doba nebyla tak posedlá vlastním vzhledem jako tato. Britský umělec Mat Maitland se pokusil rekonstruovat, jak by asi vypadaly ikonické ženy minulosti, kdyby se poddaly dnešním ideálům.“

http://extras­tory.cz/pozna­te-je-takhle-by-vypadaly-ikonicke-zeny-podle-dnesnich-meritek-krasy.html

Kelt

Je rozdíl krásná žena, ale pyšná, nedostupná, se kterou se nedá promluvit a hezká milá, příjemná, se kterou je člověk rád a je mu dobře a nemusí se dané ženy ani dotknout.