JamesCZ

Může být tohle v trendech?

Tady je video: https://youtu­.be/OQ4sQUzYz0Y

Nejlepší odpověď
Pepa25

NE, video s 25 shlédnutími opravdu nemůže být v trendech a je trapné (a zřejmě i proti pravidlům tohoto webu) takovýmto způsobem propagovat konkrétní video (zřejmě vlastní).

Další odpovědi
aliendrone

V „trendech“ se ti zpravidla individuálně nabízí (dle historie tvého prohlížení a jejího vyhodnocení) to, o čem se předpokládá, že by tě mohlo zajímat. To víš, YT je výdělečná záležitost a když tě přiměje ke shlédnutí videa (a tedy i reklam), má z toho prachy. Ty předpovědi jsou poměrně slušné (závisí na tom, jak moc tě má YT „prokouknutého“, resp. jak moc se tomu prokouknutí bráníš).

Třeba takový Kepler má dozajista v trendech video o přešívání montgolfiéry na kondom, Edison o dobíjení lidského organismu přímo ze zásuvky, sňatkový unterwassermann zjentek videa na právnická témata „Jak se vyhnout trestu za bigamii“ a co nabízí YT Její Excelenci velvyslankyni P.E.K.L.A. – to ani nemohu napsat, chceš přeci ještě chvíli žít, no ne? ;) :)

Takže ANO, může to být v trendech a pokud to tam máš, je to důvod k zamyšlení. ;) :D :D