Jan Kunčar

Může být test na C19 nahrazen očkovacím průkazem, který dokazuje, že jeho majitel má dvě dávky očkování?

Pokud mám očkovací průkaz a v něm zapsané dvě dávky, nemusím chodit na testování např.před návštěvou holiče?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Já jsem jen zklamaná, jak se lidi bez protestu nechají kádrovat kdejakou neznámou soukromou osobou, která bude informována o jejich očkováni a výsledcích testů. Neuvěřitelné, když to přitom začalo prohlášením vlády , že očkování je dobrovolné. Proto nemůže vláda delegovat kontrolu očkování na kdekoho z ulice. Navíc v situaci, kdy ani my nedostáváme do ruky svou vlastní zdravotní dokumentaci, máme tu GDPR, a k čemu? .:-))

Další odpovědi
led

Pokiaľ od druhého očkovania uplynulo viac ako 14 dní, už nemusíte chodiť na testovanie.
Myslím, že toto platí aj v ČR (až do ďalšieho rozhodnutia vlády)

da ny

Ano

Kepler

Pleteš tady testy a očkování, což není totež. Ne, očkovací průkaz nic nedokazuje a je jen doklad pro očkujícího lékaře a nemá žádnou právní hodnotu. Měl by být vydán certifikát o očkování, který je platný i pro vydání covid pasu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Schluker

&Ametyst: nestalo se mi, ze bych nedostal do ruky svou zdravotni dokumentaci. Na pozadani mi ji vzdy vydali, tak jak jim uklada zakon.

Ametyst

Mně ne, a posílali si ji jen mezi sebou.

Schluker

To se ale bavime o prevodu karty k jinemu lekari, ze? Ja mluvim o nahlizeni. Nahlizet a porizovat si kopie muzete dle libosti a nemel by to byt zadny problem.