sardinie

Může být tento pokoj i pro kluka?

http://www.atrak­tivni-nabytek.cz/eshop-domino.html

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

ANO

A proč by nemohl ? Vše důležité tam je.

Nevíteto?

ANO

Bez problému 🙂, ale já bych se radši předem zajímala, jestli se líbí (jestli pro někoho je). Přece jen jde o celej pokoj.

Dane

ANO

Doplňuji:
Proč by ne. Barvičkama mi to sedí na kluka i holku.

isteron

NE

Ten neporiadok tomu nasvedčuje. Ale biely nábytok by sa mi nepáčil !

ANO

marci1

ANO

Klíďo, píďo. Pokud se mu to bude líbit a dotvoří pokoj „klučičími“ doplňky, proč ne ! 🙂

Natyska

ANO

Určitě proč by ne. Já nevim proč všichni rozlišujou holčičí klučičí

anonym

ANO

Doplňuji:
ano, barvy jsou velmi dobře sladěny, je to elegantní

mojitek

ANO

ta zelená mi tam nesedí taknějak všeobecně,ale jinak …proč by ne?

honza32

Já kupoval dětem tento https://www.toto-nabytek.cz/zbo­zi/detsky-pokoj-stels/ a moc se líbil

honza32

Ano ten je hezký.

MiluskaN3

Máte na mysli Sarina888 stránku smolicek.com? Taky tam obdivuji ty pokojíčky, máme novostavbu a ještě nemáme hotové dětské pokoje a právě něco takové se nám hodně s manželem líbí.

Sarina888

Opravdu ten výběr toho dětského pokojíčku je hodně těžky, taky jsme chtěli něco moderního, ale taky i praktického a nakonec nám tohle příjde jako nejlepší volba :)

MiluskaN3

Jo to je pravda, že tam mají docela dobré nápady, ale my pořád nevíme zda máme volit nějaký přímo dětský nebo už více dospělý :(

Marga08

a prosímtě Sarino vy z tama nějaký ten pokojíček máte??? Je to opravdu tak kvalitní jak píšou??? Nebo tam jsou i chyby a třeba se to někde rozlíza a nesedí to do sebe???

Sarina888

Sedí všechno, tak jak by mělo, jako všechno je opravdu na milimetry udělané :) Jo a Milusko já si třeba osobně myslím, že pokud si koupíš ten základ jakou jsou skříně atd už dospělácké tam tím nic nezkazíš :) Dovybavit si to můžeš podle sebe, jako mám na mysli třeba nějaké plyšáky, barevné obrázky, dětské věci atd, takže bych spíše volila už dospělácký :)

Sarina888

My jsme doma podobný pokojíček nechávali dělat :) Máme ho od firmy Smolíček a jsem s ním opravdu spokojeni :) Opravdu kvalitní! :)

Tereza111

Já můžu jen souhlasit! S hodou okolností máme doma tento nábytek a dováželi nám ho až z Itálie! Opravdu moc elegantní!