Může být platnost dohody na rozvázání PP (§52)podmíněna vyplacením odstupného?Nebo odebráním zboží?Fin.problémy-exekuce!

Výpověď zaměstnavatelem dle §52

Nejlepší odpověď
standa

Poznámce o „odebrání zboží“ ,stejně jako kolega tom004, nerozumím.

A v tomto kontextu pro mě zcela nepochopitelnou poznámku o „fin.problemech-exekuce“ vůbec nekomentuji, nechápu…

Ale mohu vám sdělit, že lze legitimně uzavřít DOHODU o ukončení pracovního poměru z tzv. ´organizačních důvodů´ a v této dohodě i vymezit výši odstupného, které by mohlo být na úrovni 3–5 násobku, podle toho k jakému dni hodláte skončit. POkud byste skončil okamžitě ´ze dne na den´, tak byste se nemusel stydět si říci o 5ti násobek, pokud byste skončil třeba až po měsíci, tak by to mohl být 4 násobek…

Další odpovědi
tom004

Dobré ráno.Na takto položenou otázku se nedá odpovědět. Např.: § 52,ale jaké písmeno? Odstupné,odebrání zboží,fin.pro­blémy,exekuce. Kdo je kdo a co komu?