Rokio

Může být oběti trestného činu nařízena psychiatrická léč­ba?

Pokud ano, může se stát, že oběť k psychiatrovi bude chodit trvale? Co když je obětí trestného činu někdo nezletilý?

Odpovědi
Ametyst

Soud uzná, co je pro oběť nutné udělat, a navrhne to. Doufám, že si oběti nemusí všechno hradit z vlastní kapsy- právníky, psychiatrickou pomoc. Protože viník to má zadarmo.

Dochy

Může komukoli pokud to dotyčný potřebuje. Bez ohledu na to, zda se jedná či nejedná o oběť trestného činu.