Leoneo

Musim se vyhybat hlavnimu liceni?

od 1.9 09 jsem do dneska jeste nezjistil trest odvolal jsem se a chybi mi udajne do 1.9 2010abych byl bez trestu a bylo to promlceno? se musim vyhybat hlavnimu liceni?
Doplňuji:
lepe receno udajne me policie vezla dopis zrejme k predvolani k rodicum kde jsem nebyl a tak zrejme tento dopis poslali zpet jako nedoruceny. od te doby se jeste nikdo neozval ani druha vyzva k soudu nic tak nevim. chci totiz zacit delat 7.6 nakladak c a mam obavi abych to dokoncil nez mi ho zase zeberou.

Odpovědi
standa

BOŽE !

To slovo ÚDAJNĚ je ve vaší větě jediné správné ☹

Promlčecí lhůty sice nějak běží, ale co je nejdůležitější, ony se taky zastavují… a ve vašem případě na 1000% nic promlčeno není.

A hlavnímu líčení se nevyhýbejte, stejně by vám to nebylo nic platné.