Max a já

Musí mýt učitelka na ZŠ vysokoškolské vzdělání

Nejlepší odpověď
Filip84

Ne nemusí.

Ve škole umývají uklízečky, a je jedno, o jakou školu jde. Učitelé učí, uklízečky umývají, to je dělba práce, jako u opic.

Uklízečky nemusí mít na to, aby mohly ve škole mýt, vysokoškolské vzdělání, je to pracovní posice, na kterou postačuje stupeň vzdělání „základní + praktická“.

Další odpovědi
dubraro

1/ Musí.
2/ Kromě toho také musí ovládat pravopis.

Drap

I když většina ho má, myslí, že tam přímo předepsané neni. Je řada vyjímek. Co ale musí, je znát svůj rodný jatyk. To znamená, že nusí mluvit, číst a psát česky.

Mravenec

A další se zbláznil/a.

cappuccino

To psal Max, nebo ty?

Ametyst

Musí mýt= musí umývat