Dismas

Musí mít poslanec dokončené základní vzdělání?

Odpovědi
mosoj

http://photo.u­loziste.com/?fot­ka=ac9f9dffeb220c18­.jpg&d=vc6692c37770a225&­size=2

jepik

Když se občas přemůžu a vydržím se dívat na komedii v televizi přenos z „Parlament ČR“, to, co tam někteří poslanci předvádí, tak o tom silně pochybuji!!!!!

Děda Louda

Naopak! Mnohým by to mohlo jedině uškodit v rozvíjení jejich fantasmagorických argumentačních bojů o prosazení bezmyšlenkovitosti.

Kryšpín

Možná nemusí, musí ovšem před volbami řádně slibovat, dobře řečnit, neb študovat rychle práva, jak študovala v Plzni kráva, sem tam si dát v parla-bufetu něco ostřejšího, poté se lépe klábosí, anebo se i namazat poněvadž na poslance zákonník práce neplatí a mohou bumbat v pracovní době co hrdlo ráčí a jejich spolek, ovčané snesou a vydrží.