tencosepta

Musí členi zásahové jednotky ovládat anatomii a první pomoc?

Doplňuji:
Mě napadlo, že kdyby postřelili člena jednotky, tak aby mu mohl odborně pomoct :)

Nejlepší odpověď
badisko

Ne proc ? Mu bohate staci …ze umi dat ranu a proc by mel znat prvni pomoc …to je take k nicemu …proc by pomahal jinejm nebo sam sobe …
JISTE ZE MUSI >>:D

Další odpovědi
klumprt

Všichni policisté mají základy první pomoci.

led

Ano.
Musia vedieť, kde to bolí a neublíži, ako znehybniť, či inak spacifikovať svoj „cieľ“. K tomu potrebujú nielen vediať sa biť, ale aj základy anatomie.
Ovládanie prvej pomoci na základnej odbornej udbornej úrovni je podmienka pre výkon funkcie.
Aj v každý dobrý aktívny športovec v pohybových športoch musí poznať základy anatomie a prvej pomoci.