Amazonka 23

Musí být testovány i děti?

Nikde jsem se z prohlášeních vlády nedočetla, jestli při návštěvě kterékoli kulturní akce musí mít negativní test i malé děti, ví tedy někdo, jestli musí být testováni, nebo ne?

Nejlepší odpověď
Pepa25

U dětí do 6 let není testování požadováno. Informace přímo z miniterstva kultury – viz text pod tabulkou:

Zdroj: https://www.mkcr­.cz/novinky-a-media/vlada-schvalila-navrh-ministra-zaoralka-na-obnoveni-kulturniho-zivota-4-cs4248.html

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.