piliny

Musí být součástí nájemní smlouvy „evidenční list – rozpis služeb“?

Nejlepší odpověď
ivzez

Nemusí.

Nájemní smlouva má obsahovat pouze to,
co si nájemce s majitelem sjednali.

Evidenční list, rozpis služeb apod.
mohou být samostatnou přílohou.

Další odpovědi
Drap

Nemusí. Někde žádné služby nejsou.

cukrar

piliny,
záleží co si představujete pod pojmem rozpis služeb a k čemu to musí sloužit.
Tak jak píše Ivez a Drap, skutečně k nájemní smlouvě nepotřebujete tento rozpis.
Ale od nového roku, za mnou chodí nájemníci, jen ti, co berou podporu na bydlení a chtějí mít ve smlouvě rozpis přesné částky záloh na vodu, teplou vodu, otop, výtah, společné osvětlení atd.
Požadujete to úřad práce a já mám plno papírování.

marci1

Ano, měl by být a od 1.1.2018 musí být pro vyplácení příspěvku na bydlení k nájemní smlouvě doložen i evidenční list-rozpis služeb. 🙂