Verona14

Musí být pokoj na intru plný?

Myslím když, by měl někdo zaplacený dvoulůžkový pokoj, ale nikdo jiný by už na něj nezbyl, tak by ho tam nechali samotného a nebo ho dali k němu do třílůžkového nebo čtyřlůžkového pokoje- kdyby tam měli místo, samozdřejmě za jinou cenu. dík za odpověd

Nejlepší odpověď
e1232851@trb

to je podle intra
všude to je zařízeno jinak musíš ze zepat jich

Další odpovědi
klumprt

Pokud je cena za lůžko v různých pokojích jiná (čím méně lůžek v pokoji, tím dražší platba za jedno lůžko), tak by bylo značně nefér přesouvat studenta po zaplacení pokoje s dražším lůžkem na pokoj s levnějším lůžkem. Student by mohl oprávněně požadovat vrácení rozdílu v ceně.
Přesouvat studenty z poloprázdných pokojů tak, aby se zaplnily jiné poloprázdné pokoje, podle mého názoru, správce intru může a je to úspornější, protože se prázdný pokoj nemusí naplno vytápět, naplno uklízet atd. A správce intru je povinen chovat se hospodárně.