Katrous

Muj křeček jaksi vystrčil zadek,myslíte že je těhotný?

Koupila jsem ho nak na začátku dubna,kdy už byl sám jen s maminkou v kleci,takže jsem ho koupila a vypadal malinký a teĎ dělá bordel přenáší seno chodá nervozne naholu a dolu,cožnikdy nedělal.Děkuji za odpověd
Doplňuji:
haha ha jenže u každého křečka je březost jinak a ne vše nenajde te na netu

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus si sama zjistit délku březosti u křečka a potom už se nebudeš mít na co ptát…:D

Další odpovědi
Lucijej

Těhotný učitě ne, leda těhotná.
Ale také záleží, jak byla stará…křečci bývají pohlaně dospělí cca ve 35 dnech svého života, takže jestli křečice byla starší, tak ji bratr mohl obskočit.
Ale to, že vystrčila zadek a přenáší seno ještě neznamená, že zabřezla, může se jenom nudit. Tomu by odpomohly nějaké prolejzačky apod.
Doplňuji:
Však od toho jsou primárně odborné knížky, tak upaluj do knihovny nebo do knihkupectví.....
Navíc ty rozdíly nejsou nijak výrazné.

Drap

Pokud je od dubna sám a nesetkal se s jiným křečkem, tak je to nesmysl.

Katru7

Ahoj,,možné to je,,,sice nechápu to s tím ,,vystrčil zadek,, ale pokud,si dělá hnízdo a má zadní část těla mohutnější,tak je to opravdu možné. Máme taky křečky. Podle zvěrolékaře to jsou dvě samičky,ale pravda to není. Už dvakrát nám samička porodila a měla zadeček opravdu velký.....