Adidaska

Jak poznám březí samici domácího králíka?

Ahojky, připouštěla jsem králíky.A nevím jesli je samice březí.Cca po týdnu začala být taková divně náladová, když jsem jí dávala jídlo byla taková moc hrr na mě, chtěla mě kousnout atd..Prosím poraďte co s ní je ?
Předem Děkuji za odpověď Adidaska

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus ji dát opět k samcovi. Pokud samice vrčí a samce nepřijímá, je s největší pravděpodobnos­tí, březí.

Další odpovědi
isteron

Ešte si začne vytrhávať srsť, a ukladať do kúta klietky. Stavia si hniezdo. Je útočná a skáče na ruky, hryzie a škriabe.

Drap

Zkušený chovatel to ve vysokém stupni březosti pozná i pohmatem. Je to však dosti obtížné.