colour.clash

Vlítla mi moucha do nosu. Mám s tím jít k lékaři?

Dobry vecer, dnes se mi stala kuriozita – vlitla mi moucha do nosu a neslo ji uz dostat ven. Bojim se, zda nemuze dojit k nejakemu poskozeni uvnitr tela. Myslite, ze to mam nechat byt, ci jit k lekari?

Odpovědi
Děda Louda

Zajdi k veterináři, ten jí pomůže.

Nuk nuk

A ta moucha tam stále je?

Pokud moucha nebyla vdechnuta, měla by jít z nosu vyndat třeba pinzetou. Pokud to nejde, a je jisté, že tam zůstala (víte, že nevyletěla, cítíte jí, překáží Vám), pak bych asi raději navštívila lékaře. Při nejmenším Vám tam totiž bude dělat potíže při dýchání, v horším případě ji můžete dodatečně vdechnout.

jirka F

Doufej že ti to vyjde nosohltanem do žaludku a tam už se o to žaludeční štávy postarají moucha se rozpustí a zbytek vyjde přes střeva ven.Horší by bylo jestli by se ti tam vzpříčila zkus jí vyndat pinzetou když nepůjde tak k lékaři.

marci1

Podobná otázka a odpověď lékařky: http://www.ule­kare.cz/porad­na-lekare/vdechnuti-mouchy-55507

anonym

Je mi z tý myšlenky drtek blivno 😁 Zkus ji nejdřív vysmrkat.

Honza5486656

Určitě bych to tak nenechával. Třeba se dostane až do plic a budeš lítat 🙂

anonym

Stačí 3X denně Bzukolin a Křídlin