zjentek

Montuje Polaroid při výrobě do svých slunečních brýlí výhradně polarizační skla?

Odpovědi
Kepler

Polaroid dělá i blbé sluneční brýle? Já tu značku znám jako výrobce foťáků, ale budiž. Polarizační skla mají význam jen pro řidiče a sportovní rybáře, protože umí odfiltrovat nepříjemný lesk mokré silnice v protisvětlu a rybáři tak vidí i pod hladinu.

da ny

Doufám, že ano. Pro mne jsou brýle zn. Polaroid, jako jistota, „tutovka“ :)
Kupuji dceři od 5 let dětské brýle Polaroid (přes 20 let). Vždy v nějaké optice.
Využíváme akčních slev až 50%, při jejich pořizování. Jsou schopní objednat i brýle dioptrické.
Všechny, která jsem kdy měla v ruce (partnerovy, své, nebo při zkoušení v optice), měly kvalitní skla. Je hned, lepší pohled, na ten sluncem a sněhem zalitý svět :D
Pro řidiče jsou zvlášť vhodné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Keplere hmmmmmm, též dobrá odpověď. A teď ještě tu NA OTÁZKU (; … no šup! (;

Kepler

Tak jsi mně donutil pohledat a zjistil jsem, že

  • Výrobců brýlí polaroid existuje obrovské množství a s tím výrobcem foťáků namají nic společného
  • kromě polarizačních brýlí se vyrábí i pár dalších typů – rozklikni „vlastnosti“

https://www.zbo­zi.cz/obleceni-a-moda/modni-doplnky/bryle-a-prislusenstvi/slu­necni-bryle/?vyrobce=po­laroid