nnn1

Monopoly – kolik peněz rozdat hráčům

Mám deskovou hru Monopoly, ke kterým nemám návod. Proto nevím kolik peněz se má každému hráči rozdat (dávám je odhadem a pokaždé jinak). Kolik jich mám rozdat?
Jedná se o tyto bankovky: 50.000, 10.000, 5.000, 2.000, 1.000, 500, 100.
Doplňuji:
Asi jste si nepřečetla, jakou hodnotu mají bankovky v Monopolech, které vlastním. Nejmenší je sto korun a největší 50.000,–. Takže není možné, aby to bylo celkem 1.500$.
PS. tohle bylo také jediné co jsem našla – tam kde se mluvilo a bankovkách stejné hodnoty, tak nebylo napsáno kolik se jich má rozdat

Nejlepší odpověď
anci

Každý hráč dostane $ 1500 do začátku (5 × $ 1, 5 × $ 5, 5 × $ 10, 6 × $ 20, 2 × $ 50, 2 × $ 100, 2 × $ 500).

http://www.des­kovehry.info/pra­vidla/monopoly­.htm

Další odpovědi
briketka10

na netu je i spoustu českých návodů..

Pěťák 007

To se dá najít v pravidlech hry…

Lgee

Nejsou to koruny a navíc na co řídit nějakým návodem rozdat peníze lze i podle toho jak dlouho chceš hrát takže to může být pro každého milión nebo dva nebo třeba dva tisíce xD

nikto

Je to v návodu na http://www.des­kovehry.info/pra­vidla/monopoly­.htm