Lublan

Mohu zajet na STK již nyní? I když končí až příští měsíc?

STK mně u auta platí do 27.11. 2017. Mohu však jít na STK již nyní?

Nejlepší odpověď
Drap

Amo, můžeš. Nic se neděje a neni to nic nezvyklého.

Další odpovědi
Smackdown

Lepší dříve než na poslední chvíli nebo pozdě.

autacek

Můžeš, ale budeš to mít přepočteno finančně o cca 1/12 dražší, nehledě na to, že když bys technickou náhodou kvůli relativní banalitě neprošel, nebudeš smět jezdit hned, nikoliv až za ty dva měsíce, na které ti to ještě platí.

Dochy

Můžeš, jedinej problém je v tom, že si tím snižuješ periodu prohlídek a tím pádem zvyšuješ náklady. Technická bude platná dva roky od data jejího absolvování.

Ad objednávání: Záleží na konkrétní STK kam jedeš. Někde se objednává, někde ne. U nás se mohou objednávat snad jen servisy, občan si musí počkat až na něj dojde řada…

Klaproth

Můžeš, na STK je jim to úplně jedno, ale nejdřív se objednej.