alinva

mohu si vyzvednout dokumenty ze střední školy a jít do vyšsi školy pokud tam postupim

Dobry den. Jsem cizinka a jsem postoupila do štredni školy v ČR ale v moji zemi ja okončila vsěchnu štredni školy. Proto chci postoupit do vyšsi školy a chtela by vědet. Pokud půjdu na vysokou školu, mohu si vyzvednout dokumenty ze střední školy? pokud jsem již podepsal, že jsem tam uveden?

Odpovědi
elkon

To se musíš zeptat v té škole a pak na té vysoké, zda tě přijmou. Nejlepší by ale bylo, zeptat se na Ministerstvu školství. https://www.msmt­.cz/