Avatar uživatele
annas

Mohu si stěžovat na obecním úřadě, nebo kde?

Mám rohovou parcelu. Pokaždé když nasněží, tak jako první Obecní úřad odklízí cestu, která není hlavní. Domnívám se, že proto v ulici má sídlo Policie a starosta tu bydlí. Pak se teprve vrhnou na odklízení hlavní silnice. Děti jdou ráno okolo do školy, čekají pak dlouho na autobus, jelikož ten nepojede dřív, než bude hlavní tah odklizen. Mám na to někoho upozornit? Je to normální?
Doplňuji:
Mám obavu, aby moji případnou stížnost na Oú vůbec někdo řešil, když jak jsem psala, první se protahuje cesta ke starostovi domů.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, rynek878, iceT před 4889 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Já osobně,bych si šel postěžovat na obecní úřad,ať páni radní vidí,že nám nemohou jen tak sr*t na hlavy,možná že nepochodíte,ale v palici jim to bude vrtat.Popřípadě bych se zmínil,že by nebylo marné asi zavolat na TV Nova či TV Primu.
Proto by bylo dobré,aby to viděli lidé v TV,aby si udělali obrázek co všechno si u nás starostové dovolí,úplatky atd.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Normální to asi není. Zkusila bych se na OÚ optat, popř. podat stížnost – písemně a nechat potvrdit příjem nebo poslat doporučeně.
A pokud řešit nebudou? Co se stane? Hůř na tom nebudete.
Riskujete něco?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek