annas

Mohu si stěžovat na obecním úřadě, nebo kde?

Mám rohovou parcelu. Pokaždé když nasněží, tak jako první Obecní úřad odklízí cestu, která není hlavní. Domnívám se, že proto v ulici má sídlo Policie a starosta tu bydlí. Pak se teprve vrhnou na odklízení hlavní silnice. Děti jdou ráno okolo do školy, čekají pak dlouho na autobus, jelikož ten nepojede dřív, než bude hlavní tah odklizen. Mám na to někoho upozornit? Je to normální?
Doplňuji:
Mám obavu, aby moji případnou stížnost na Oú vůbec někdo řešil, když jak jsem psala, první se protahuje cesta ke starostovi domů.

Nejlepší odpověď
rynek878

Já osobně,bych si šel postěžovat na obecní úřad,ať páni radní vidí,že nám nemohou jen tak sr*t na hlavy,možná že nepochodíte,ale v palici jim to bude vrtat.Popřípadě bych se zmínil,že by nebylo marné asi zavolat na TV Nova či TV Primu.
Proto by bylo dobré,aby to viděli lidé v TV,aby si udělali obrázek co všechno si u nás starostové dovolí,úplatky atd.

Další odpovědi
ReHu

Normální to asi není. Zkusila bych se na OÚ optat, popř. podat stížnost – písemně a nechat potvrdit příjem nebo poslat doporučeně.
A pokud řešit nebudou? Co se stane? Hůř na tom nebudete.
Riskujete něco?