zvonisek

Mohu si pořídit želvu, když ji doma nechtějí? Bohužel to, že se někdy chovám jako dítě, je moje nemoc.

Mohu, jsem několik let plnoletá, ale neudělám to bez svolení blízkých. Bez svolení neudělám nic.

Odpovědi
Edison

Seš plnoletá a chováš se jak 14 letý fracek? To je, děvče, Tvůj problém. S tím ti tu těžko poradíme, když nejsi schopná jednat podle sebe. Podle nás bys jako jednala?

Kelt

A co s tím mohu dělat já? Co je pro tebe důležitější, mít želvu nebo být z ostatními za dobře? Určitě máš vlasy barvy slunce.