joe779

Mohu si do vyučovací hodiny donést notebook / tablet s klávesnicí (pouze pro účely vzdělávání)?

Ve školním řádu je napsáno pouze toto, vztahující se k tématu.

V době vyučovací hodiny je žákům zakázáno jíst, používat mobilní telefony a jiné audio přístroje k činnostem, které nesouvisí s výukou.

Nejlepší odpověď
ivzez

Dohodněte se s vyučujícím toho předmětu, do kterého si chcete notebook přinést. Jde-li o více předmětů, chtělo by to dohodu se všemi vyučujícími a
s vedením školy.
_______

Doplňuji:

Já jsem svým žákům přes zákaz pití při výuce ve školním řádu
povolovala pití v hodině. Učila jsem cizí jazyk, žáci v hodinách hodně
mluvili, k tomu suchý vzduch kvůli ústřednímu topení, …

Také jsem měla problémy s vysušenou sliznicí, každou přestávku
jsem vypila skoro půl litru vodu (sama jsem si pití do hodin nenosila).

Další odpovědi
Edison

Jak to máme vědět? Zeptej se ve své škole!

nyjono

A co ti na tento dotaz řekl/a třídní učitel/ka?