radka258

Mohu se po absolvování magisterského oboru přihlásit na navazující magisterský?

Zdravím, mám otázku, na kterou jsem nenašla nikde odpověď a tak doufám že mi tady někdo odpoví. Studuji Učitelství pro 1. stupeň ZŠ, jedná se o magisterský obor. Ovšem během studia jsem zjistila, že bych se chtěla vzdělávat i v oblasti speciální pedagogiky konkrétně logopedie. Je možné, abych se po ukončení školy s titulem Mgr. přihlásila na navazující magisterské studium

Odpovědi
TomPeta

Tak to by asi mělo záležet na škole, jaké jsou podmínky pro přijetí studenta :). Globálně ti asi nikdo nebude schopen říct správnou odpověď.