K121212

Mohu s průměrem 1,4 na SŠ s maturitou? Popřípadě na jakou?

Odpovědi
Lotr2008

Začínám si říkat, proč pořád pokládáš dotazy se známkami? To máš nějakou monomanii nebo co? Záleží na přijímačkách a basta, i člověk s trojkama pokud je udělá dobře tak má větší šanci než nějaký šprt s jedničkama, který testy podělal.

VaclavZeman

Ano. Nikdo ti to nezakazuje. A u nás na gymplu je spoustu budižkničemů (třeba ten Srb, jen tak během vyučování vstane a i když ho vyzvu, ať si sedne, tak mě neuposlechne). Ale tento ročník je populačně silný, takže je to zase těžší. Poraď se s učiteli, rodiči, psychology a věnuj se učení, přijímačky jsou už někdy v dubnu, nebo? A klidně si někoho zaplať, ať tě doučuje. Aby mi zase nebyl příspěvek smazán, tak upozorňuji, že nikoho takového rozhodně neznám. Děkuju.

cappuccino

Urcite muzes, i kdyz rozhodujici jsou prijimaci zkousky. A na jakou? To musis vedet ty, o co mas zajem! My te nezname. Porad se s rodici, popripade s uciteli.

Drap

Na jakou si vybereš, a kde zvládneš přijímačky. Je zbytečné psát jeden doraz, byť jinými slovy několikrát. Nic jiného se dozvědět nemůžeš.

da ny

Proč bys nemohl/a?
Na takovou, na kterou se cítíš ;D O kterou máš zájem.
Po úspěšném přijímacím řízení určitě.
Je třeba si uvědomit, že i kvalita ZŠ je odlišná. Jedničkář (+ – š dvojky), je na tom někdy hůž než z jiné školy ten, který má dvojky a třeba i 3 trojky.
Důležité je uspět u přijímacího řízení a pak se na škole „udržet“, odmaturovat.