Avatar uživatele
ZdedekZ

Mohu pozvat některé autory velmi kvalitních odpovědí na workshop mezi studenty?

Není to v rozporu s pravidly odpovedi.cz, kdyby mi sdělili na těchto stránkách na sebe kontakt? Jednalo by se o oblast ochrany životního prostředí a technologie.

Zajímavá 0 před 1627 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

Myslím, že to proti zdejším pravidlům není.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Mně by se to líbilo, totéž dělám s dětmi na ZŠ v rámci kroužků. A jak je to placené?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě možné to je. Myslím však, že autoři právě těch kvalitních odpovědí to nijak zvláště neuvítají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

docela by mne zajímalo, kdo je podle tebe ten, který dává kvalitní odpovědi…
dle udělených palců to není, protože protože jsou tu skupiny, které se bodují navzájem, i když jejich odpovědi až tak kvalitní nejsou a nebo na stejné úrovni jako u ostatních…a navíc zeptat se googla a pak to sem zkopírovat, to mi nepřipadá jako vrchol kvalitní odpovědi…viz annas…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ZdedekZ

Placené to není špatně. Pokud to platí fakulta tak méně, než když to platí soukr. sektor. Je to jen otázka domluvy. zdenekhokl@gmail.com. 704567123. Poptávka je. Pracovali bychom ve dvojici, dle předem domluveného tématu a osnovy. a také závisí na škole. Např VŠTE České Budějovice vlastní společně Technologické centrum sse soukromým subjektem a výsledky workshopu vytěžují, jak oni říkají exploatují- a tam je to zajímavé. Ale určitě nejsou sami. Vím o dalších. Nevadí cestování?

před 1627 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Viz interní pošta.

před 1627 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek