MojeJmeno

Mohu odejít od přijímací zkoušky dřív?

Tento rok je na jednotnou přijímací zkoušku z češtiny 70 minut. Pro mě je to zbytečně moc času a tak se chci zeptat, je možnost odevzdat test a opustit budovu dříve?

Odpovědi
Edison

Se před tím zeptej vyučujícího. Ale nevidím v tom problém.

Pepa25

Ano.
Pokud v průběhu zkoušky opustíte učebnu, už se do ní nebudete moci vrátit

Zdroj: https://priji­macky.cermat.cz/me­nu/jednotna-prijimaci-zkouska/prijimacky-bez-obav/pravidla-a-doporuceni

Michálek1245

Dobrý den, teoreticky by to neměl být problém, ale chce si to předem domluvit, že třeba potřebuješ jet vlakem dříve domů nebo tak něco. Myslím, že se tě ale budou snažit natlačit do toho, že si to tam odbydeš celé. Jinak teda evidentně dobrá příprava na přijímačky když jsi si takhle jistý nebo jistá. :) Já bych si teda nechal těch 70 minut celých, protože nikdy nevíš, co tě ještě napadne. :)