Lucyje Ja

Mohu nastoupit po 4 letech do stejné firmy v jiném městě?

Dobrý den, před 4 roky jsem dělala ve firmě odkud jsem odešla po 2 měsících kvuli jiné práci. Mohou mě do stejné firmy jen v jiném městě znovu přijmout ? a musim řikat že jsem u jejich firmy už pracovala? Děkuji

Nejlepší odpověď
Hans51

Přijmout Vás samozřejmě mohou, je to jen na nich. Žádný zákon to nezakazuje.

Další odpovědi
Lamalam

Přijmou tě můžou, proč ne? Že jsi u nich již pracovala jim řekni (stejně si to zjistí), a pokud budou požadovat životopis, tak to tam napsat musíš.

Rokio

Ano, můžou. Žádný zákon není proti tomu.

anonym

mám v práci kolegu, který k nám přímo na pobočku nastoupil třikrát. když to nevadí ani jedné straně, tak není problém. já osobně bych se do firmy, odkud jsem odešel, nikdy nevrátil.