Mohu nahradit vodící vlasec lamelových okenních žaluzií vlascem na chytání ryb?

jde mi o to, zda rybářský vlasec, nemá jiné vlastnosti. ten starý originální je degradovaný teplem, sluncem atd.
prosím o erudované odpovědi a ti co si jen něco myslí, ať přejdou na jinou otázku

Nejlepší odpověď
Klaproth

Erudovanou odpověď nemám, ale já jsem vodící strunu nahradil originální strunou. Mají je v každé prodejně žaluzií. Pokud přesto trváš na rybářském vlasci, kup si flurokarbonový o průměru 0,8 mm. Jenom to bude asi dvacetkrát dražší než originál.

Další odpovědi
ten který je

Vlasec z žaluzií nemá takovou pružnost jako rybářský,navíc má silnější průměr a to není moc vhodné na chytání.:-)