Oprah

Mohu fotografovat svatby a mít fotoateliér i když nejsem vyučená fotografka?

Nebudu k tomu muset něco potřebovat aby mi to dovolily, fotografuji už spoustu let (16 let) a chtěla bych se tomu takto věnovat a vydělávat si. Děkuji za odpověď a rady..

Nejlepší odpověď
Michal Kole

je to volná živnost, takže problém by být neměl

http://www.bu­sinessinfo.cz/cz/cla­nek/zivnosten­ske-podnikani/obsahova-napln-zivnosti-volne-3/1000574/508­94/#on68

Stačí být plnoletá a svéprávná, nemít dluhy vůči státu, být bezúhonná

Další odpovědi
Deli

Pokud vím, nejde o vázanou živnost, takže ano.