Mohu dostat SSN v USA?

Odeslala jsem již veškeré potřebné forms na USCIS, USCIS mi poslal Notice of Action ke každému formu(potvrzení, že moje forms přijali, a že na nich pracují), zatím mám schválený jen I-131 a také už mi přišel EAD (pracovní povolení), v USA jsem stále jen na turist. viza (ESTA form, tj. každé 3 měsíce musím zpátky domů), mohu dostat SSN když mám EAD, ale nemám žádný immigration status?? Moc děkuji

Odpovědi
turistika.cz

zkuste forum na stránce níže, je tam desítky čechů, kteří pracují a žijí v USA

Zdroj: www.chicago-cz.com/