Adam2

Proč jsou Češi tak proruští?

Když se dívám na komentáře u novinky.cz, tak tomu ani nemůžu uvěřit. Někdo tam napsal, že by se mělo vybombardovat Rumunsko, protože tam chce USA dát protijaderné vybavení. A mělo to asi 30 „likeů“. Tak si říkám: Vybombardujeme sami sebe, až to dají sem? Protože už i o tom uvažovalo USA.

Nejlepší odpověď
quentos

Jestli považujete žumpu diskuze na Novinkách.cz za hodnověrný vzorek obyvatel ČR, tak potěš koště.
Otázku nelze zodpovědět, protože vychází z nepravdy.
Není pravda, že Češi jsou proruští. Tomu se říká generalizace. Pravda by byla, že NĚKTEŘÍ Češi jsou proruští. A na otázku „proč“ existuje jediná odpověď – protože každý jsme nějaký.

Další odpovědi
Drap

Tak už to je. USA se rozpíná po celém světě. A že by byli Češi nějak extremně proruští si nemyslím. Jistá sympatie tam samozřejmě může být, jsme přece stejně jako oni Slované.

tucnakscot

Jsem rozhodne proti Americe celkove. Vadi mi jeji arogance vuci celemu svetu. Rozpoutava valky v Africe, na blizkem vychode po boku velkeho bratra (Izraele) a nejen tam, ale i v Evrope (Ukraina vs Rusko). Tohle je pak vysledek toho, ze k nam prichazeji cerni vetrelci ( je mi uplne jedno, jestli je to udajny „krestan“ nebo muslim, na oko rodinka s detmi apod…) ,kterym se z medii rika uprchlici 🙂. Dale mi vadi, ze „nejlepsi zeme na svete“ si dela srandu z koktavosti ( napr. v americkych serialech a filmech davaji postavy s negativnimi vzhledy…). Rusko naslo metodu na vyleceni koktavosti a jmenuje se Nova Mluva. Tato metoda je 100% funkcni, protoze ji mam odzkousenou. Je relativne nova i v Cr. 😉 BTW: Nejsem zadnym priznivecem Ruska, ale nehraje si na to, co neni.