Avatar uživatele
Adam2

Proč jsou Češi tak proruští?

Když se dívám na komentáře u novinky.cz, tak tomu ani nemůžu uvěřit. Někdo tam napsal, že by se mělo vybombardovat Rumunsko, protože tam chce USA dát protijaderné vybavení. A mělo to asi 30 „likeů“. Tak si říkám: Vybombardujeme sami sebe, až to dají sem? Protože už i o tom uvažovalo USA.

Zajímavá 0 před 2891 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Jestli považujete žumpu diskuze na Novinkách.cz za hodnověrný vzorek obyvatel ČR, tak potěš koště.
Otázku nelze zodpovědět, protože vychází z nepravdy.
Není pravda, že Češi jsou proruští. Tomu se říká generalizace. Pravda by byla, že NĚKTEŘÍ Češi jsou proruští. A na otázku „proč“ existuje jediná odpověď – protože každý jsme nějaký.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Tak už to je. USA se rozpíná po celém světě. A že by byli Češi nějak extremně proruští si nemyslím. Jistá sympatie tam samozřejmě může být, jsme přece stejně jako oni Slované.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tucnakscot

Jsem rozhodne proti Americe celkove. Vadi mi jeji arogance vuci celemu svetu. Rozpoutava valky v Africe, na blizkem vychode po boku velkeho bratra (Izraele) a nejen tam, ale i v Evrope (Ukraina vs Rusko). Tohle je pak vysledek toho, ze k nam prichazeji cerni vetrelci ( je mi uplne jedno, jestli je to udajny „krestan“ nebo muslim, na oko rodinka s detmi apod…) ,kterym se z medii rika uprchlici 🙂. Dale mi vadi, ze „nejlepsi zeme na svete“ si dela srandu z koktavosti ( napr. v americkych serialech a filmech davaji postavy s negativnimi vzhledy…). Rusko naslo metodu na vyleceni koktavosti a jmenuje se Nova Mluva. Tato metoda je 100% funkcni, protoze ji mam odzkousenou. Je relativne nova i v Cr. 😉 BTW: Nejsem zadnym priznivecem Ruska, ale nehraje si na to, co neni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování