Kelt

Mohou z Vás udělat peníze jiného člověka?

Nemyslím tím, že budete dělat něco protizákonného, např. prodávat drogy, stanete se nájemným vrahem a pod, ale pokud máte zdravotní problémy, můžete si zaplatit příslušnou operaci, projít příslušným kurzem, školením, můžete si vystudovat libovolnou školu, a pod. Máte k dispozici sponzora, ale pokud na něco nemáte nadání nebo chuť, tak vám to sponzor nebude platit.

Odpovědi
arygnoc

peniaze rozširujú možnosti človeka – v tom dobrom, i v tom zlom.
u niekoho i menia charakter.

ale všetko záleží na výchove a prostredí, i na tom, či v „bohatstve“ vyrastal alebo „nejako“ k nemu prišiel.

najhorší „bohatí“ sú tí, ktorí poučujú menej majetných, ako majú žiť.
ale to už je iná téma.

;-Q

sesednizkola

Trosku otazku nepobiram…penize jineho cloveka..no tak takovy napriklad dobre placeny manazer bude asi premyslet jinak nez pokladni v Kauflandu, ze…nebo nevim co te zajima presne…co potrebujes vedet

iceT

Pokud otázka měla znít jestli peníze mohou člověka změnit,tak moje odpověď zní ano,peníze z tebe mohou udělat jiného člověka.

ivzez

Když se jim to doposud nepodařilo …