jenda cenda

Mohou učitelé vidět, že si nahrávám přednášku?

Ve škole mame online vyuku. To znamená že učitelé dělají online přednášky na ruznychh platformách Zoom, BBB, Ms teams.
Slyšel jsem, že oni mohou poznat, jestli na svém počítači nahrávám záznam obravky. je to pravda?
Jinak záznamy dělám ve Windows+g, ale dělají se i pře jiné programy např. OBC, bendi cam…
Takže je možné, aby učitelé zjistili, že si přednášku nahrávám?
díky za odpověd

Odpovědi
Dochy

Pokud používáš extra program pro nahrávání, tak to myslím nezjistí. Pokud využiješ pro záznam přímo aplikaci, kterou používáte pro komunikaci, tak se jim to myslím zobrazí. Dělat si ale záznam bez vědomí přednášejícího není košer.

elkon

Nevím sice jaký by to mělo smysl, aby je to zajímalo, ale myslím že je to dobrý nápad. Pokud něčemu nerozumíš, můžeš si to pak znovu pustit.