_136

Mohou se tyto pracovní pozice ,,Operátor výroby a Skladník” považovat za činnosti na způsob zaměstnaneckého otrokáře?

Nejlepší odpověď
elkon

Zjisti si, co znamená slovo otrokář, než začneš vymýšlet nesmysly. To vypadá, že jsi nechodil do školy.

Další odpovědi
Pepa25

Ne, jde o manuální práci v teple a suchu. Na rozdíl od spousty těžkých prací v obtížném prostředí …

autacek

Asi myslíš otroka a moderní otrokářství. Ano, dnešní společnost funguje tak, že místo jídla a střechy nad hlavou dostáváš za práci pro zaměstnavatele peníze, za kteté si můžeš své životní potřeby uspokojit sám. Čím méné kvalifikovaná práce, tím zpravidla méně peněz, což vede až k nejistotám typu, co dělat když přijdu o práci, díky tomu i o bydlení i obživu, pracovní pozici si snažíš udržet i za cenu vyšších pracovních výkonů a práce přesčas.

To je ovšem jen tvá volba,, každý svého štěstí strůjce, kdyby ses líp učil a uměl něco, co jiní ne, třeba dokázal vymyslet a dát druhým práci, rázem bys měl úplně opačné starosti.

nyjono

Otrokáře?
To tedy asi myslíš nějakou vedoucí pozici.
Ať tak nebo tak, myslím, že ne. Hlavně záleží v jaké firmě ave které provozovně.

Tom20

Já si myslím,že díky povaze té práce určitě ano.Někdy i větší zoodpovědnost,na­vyšování fondu pracovní doby ,psychickému tlaku a fyzické zátěži,se tato práce de facto blíží dobám feudalismu.Jediná „výhoda“ spočívá v dobrovolném opuštění těchto průmyslových areálů ovšem za cenu chudoby protože člověk s nižší šikovností a inteligencí nemá prakticky na výběr.Historie je cyklická a opakuje se v intervalech a staré časy se vracejí.U pozice skladníka bych to ale tak neviděl.Většinou zašívárna pro známe.

Emefej

Ano! Ale týká se to pouze skladníka ve šroubárně.

ivzez

Ne.
„Otrokářem“ by byl případný zaměstnavatel,
nikoliv ten skladník.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.