Pospic

Mohou mi být zpětně uznány předměty po ukončení studia na VŠ?

Našel jsem si práci a přešel na kombinované studium, časově jsem nestíhal a nezvládl nasbírat požadovaný počet kreditů, tak jsem byl nucen studium ukončit. Teď se věci uklidnily a já zvažuji, že bych kombinované studium ještě jednou zkusil – stejná VŠ, stejný obor. Budou mi zpětně uznány zkoušky, které jsem již v minulosti vykonal, nebo se ukončením studia vše anuluje a musím je složit znovu? Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
orwell

V současné době nevím, ale dříve to v podobných případech šlo. Rozhodoval o tom děkan fakulty, kterého bylo o to nutné písemně požádat a k žádosti přiložit index z doby před přerušením studia. Informuj se na studijním oddělení příslušné fakulty, za pokus to rozhodně stojí! Neviděl bych to beznadějně.

Další odpovědi
Drap

Musíš se přímo dohodnout s konkrétní školou. Každá to může mít jinak.

ivzez

Určitě to nebude „automaticky“. Zeptejte se na studijním oddělení
na postup. (Snad by mohla fungovat dohoda s vyučujícími.)